ראשיהחשבון האישיבית דפוסטיפים לעיצוב קולאזצור איתנו קשראלבום דיגיטלימחירוןקולאז מורכב
עגלת הקניות שלי: (0) פריטים - 0.00 ₪ שלום אורח - התחבר

תנאי שימוש באתר

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר דפMYTOUCHוס מכוון   

להלן: האתר
www.mytouch.co.il 
 הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל. בעלת האתר הנה חברת קולור טאץ`.
המכירות באתר מנוהלות על-ידי חברת קולור טאץ` (להלן "החברה"). פעולה באתר הנה כל פעולת רכישת מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר.
כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

 
מחירים 

כל המחירים באתר הם עבור הזמנות דרך האתר בלבד ולא בהזמנות המבקשות הצעת מחיר דרך המייל.

 פרטים אישיים

בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים : שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום.
הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים ,לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברת קולור טאצ`.
פרטי כרטיס האשראי של הרוכשים מועברים ומוצפנים אל  חברת כרטיסי האשראי ואינם נשמרים לאחר ביצוע הסליקה.

1.1
החברה תמנע ככל האפשר ממסירת פרטי הגולש האישיים לצדדים שלישיים, אלא אם היא תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי או אם תעמוד בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שעשה הגולש באתר החברה. במקרה זה רשאית החברה למסור את פרטי הגולש לצד הטוען כי נפגע ממך או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.

1.2
החברה רשאית להשתמש בפרטי הגולש לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה לו באתר, וכן ליצירת קשר עמו והתאמת האתר לצרכיו והעדפותיו האישיות. החברה לא תעביר למפרסמים מידע שעלול לזהות את הגולש באופן אישי, אלא אם יחפוץ בכך.

1.3
כמו כן החברה רשאית להעביר את פרטי הלקוח במקרים הבאים:
      א. העברת פרטי העסקה לחברת האשראי לצורך חיוב. 
      ב. העברת פרטי הלקוח (שם, כתובת ומס` טלפון ) לחברת השילוח לצורך ביצוע האספקה.

2. המוצרים המוצעים
המוצרים המוצעים באתר, מלווים במפרט וניתן לראות את תמונות המוצרים ותאור קצר ותמציתי של המוצר המוצע. פרטים נוספים לגבי המוצרים ו/או השירותים המוצעים ,ניתן לקבל ע"י התקשרות טלפונית למספר 03-6293031. 
 
התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד, ייתכנו שינויים קלים בין התמונה למוצר בפועל.

3.  מדיניות החזרה

 • במקרה ויתגלה פגם במוצר שנגרם בתהליך היצור, קולור טאצ` תפצה את הלקוח במוצר זהה ללא תשלום. בשום מקרה לא יעלה הפיצוי על עלות המוצר המקורי. באם הלקוח אינו מעוניין במוצר זה ללא תשלום יוכל לקבל החזר כספי מלא על עלות המוצר. סטיה בצבעי ההדפסה של עד 20% וסטייה של עד 4 מ"מ במידות ההדפסה, לבין מה שנראה על מסך המחשב שלך ובין המוצר הסופי אינו נחשב למוצר פגום. עניין זה נובע מהבדלי צבע וגודל מסך המחשב להדפסה בפועל. 
  החזר כפסי מלא ללקוח ינתן רק לאחר החזרת המוצר למשרד הראשי של חברת קולור טאצ`. כתובת החברה, קולור טאצ`, אבן גבירול 30 תל אביב, לונדון מיניסטור קומה 1-.
 • הנך רשאי להחזיר את  המוצר שנרכש בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתו באריזה המקורית וללא פגם או בלאי מוצר.
 • לאחר בירור פנייתך לביטול יש להחזיר את המוצר למשרדי חברת קולור טאצ`.
 • 4.  תנאים נוספים

 • החברה לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה ,בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.
 • מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי , ובדרך כלשהי , ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ,ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר ,רשאית חברת קולור טאצ` להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.
 • במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית החברה, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.
 • 5.  משלוח ואספקה

 • אספקת המוצרים תבוצע לפי בחירת הלקוח בזמן ביצוע העסקה ובתנאי שהתקבל אישור מחברת האשראי.
 • אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ובמידה ולא יתאפשר לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח. במידה ואין ביכולת חברת המשלוחים מטעם קולור טאצ` לבצע את משלוח המוצרים לבית הלקוח או לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח מכל סיבה שהיא לרבות בשל מיקומו של בית הלקוח, תודיע קולור טאצ` על ביטול העסקה ללקוח.
 • 6. דין ושיפוט

  הדין החל בין הצדדים הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט היחודית לכל ענין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב בלבד.


  7. מחירים 

  כל המחירים באתר הם עבור הזמנות דרך האתר בלבד ולא בהזמנות המבקשות הצעת מחיר דרך המייל.


  8. שאלות ובירורים


  לבירורים ושאלות במהלך הרכישה ולאחריה ניתן לפנות אל שרות הלקוחות של קולורטאץ`

  טלפון 03-6293303 , מייל
  colortouch@colortouch.co.il

  נשמח לראותכם בין לקוחותינו,
   
  הנהלת קולור טאץ`

     

  ראשיהחשבון האישיבית דפוסעל החברהתנאי שימוש באתרמוסדות וארגוניםשאלות ותשובותצור איתנו קשר
  B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין